اشتراک پیامک

فروش ويژه فروشگاه

دسته های محصولات

بازگشت گلکسی نوت ۷

بازگشت گلکسی نوت ۷

اخبار تكنولوژي

چندین ماه پیش سامسونگ اعلام کرد تصمیم به عرضه ی نسخه ی تازه ای از گلکسی نوت ۷ در فروشگاه های برجسته دنیا دارد. این اتفاق به کمک میکند به خلاص شدن کمپانی از گلکسی نوت های فراوانی که در انبار خاک میخوردند. با توجه به شایعات گلکسی نوت بازسازی شده حدود ۶۵۰ دلار قیمت شده است. سامسونگ هنوز تایید نکرده است که چه اسمی برای نسخه ی جدید گل سرسبد اما کم شانس سال پیش خود، گلکسی نوت ۷، در نظر دارد، همچنین قیمت و فروشگاهی را مشخص نکرده است. گزارشگران برای این ورژن جدید اسم جدید با عنوان گلکسی نوت EF پیشنهاد دادند که مخفف شده ی “Fan Edition” به معنای “نسخه ی طرفداران” میباشد. همچنین حرف R در کنار اسم آن، برای نشان دادن مدل بازسازی شده (Refurbished).

گلکسی نوت ۷R در همان مدل و چهار رنگ مدل متوقف شده ی گلکسی نوت ۷ اصلی عرضه میشود. آبی، مشکی، طلایی و نقره ای. سایر ویژگی ها با گلکسی نوت ۷ مطابقت میکند، و این به این معناست که گلکسی نوت EF دارای صفحه نمایش Quad HD 5.7 اینچ، باپردازنده ی ۸۸۹۰ Exynos، و ۴GB RAM میباشد. گرچه بنظر میرسد قرار است با باتری کوچکتری به ظرفیت ۳۲۰۰mAh عرضه گردد.

بر اساس گزارشات پیش بینی میشود سامسونگ گلکسی نوت ۷ بازسازی شده را در کره به مبلغ ۷۳۲۰۰۰ وون (won) که برابر با ۶۵۰ دلار به فروش برساند. این قیمت برابر با تلفن های عتیقه ای است که به دلیل سوختن اعتبار پیدا کرده است!

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

پاسخ دهید